31.8.2012 – Fakeer Party

Slavičín – A Club
Zlínský kraj, okres Zlín
Pátek 31. srpna od 21:00

Poslední prázdninová akce bude v hodně odvážném stylu. Přijď se seznámit s novým energy drinkem – Fakeer je odvaha vyjádřit svůj názor. Fakeer znamená jít svou vlastní cestou. Zkus to taky. Máš na to!

Událost na: Facebook.com
Vstup: 50 kč

 
 

31.8.2012 v A clubu ve Slavičíně UKAŽ se i Ty se vztyčeným prostředníček, tedy s jedinečným designem tohoto energy drinku!!!

O hudební doprovod se tento večer postarají:

Jako hlavní headliner přijal pozvání brněnský DJ Orbith. Aleš (DJ Orbith) patří mnoho let k nejvýraznějším postavám české taneční scény. Jeho jméno vešlo do povědomí milovníků elektronické hudby už během roku 1999. V té době se Aleš posouvá z mainstreamu taneční hudby – tedy raveu a techna – do dosud poměrně neznámého stylu, kterým bylo electro. Dnes, s ohledem na uplynulou Alešovu kariéru, můžeme říct, že české elektro má své synonymum – DJe Orbitha.

Druhým hostem FAKEER party bude slovenská djka Candy De La Cox, tato nadějná dívka má pěkně našlápnuto a určitě o ní ještě v budoucnu uslyšíme. Provede nás aktuálním tech-housem.

Dlouho tu nebyl a nebylo o něm slyšet, přesto má stále co říct – DJ Ian Fuzzy, neúnavný zastánce gramofonů, zavzpomíná na zlatou éru electra.

Další gramofonista, který celou party nakopne, je zlínský rodák DJ X-basse. Ten, který ji naopak dotáhne do zdárného konce, bude místní DJ Martini.

Vstup na tuto party je FAKEERových 50,-kč. Nesmíme opomenout ještě vychytanou zahrádku na Áčku, kde se budou celý víkend podávat grilované specialitky.

http://www.aclub-slavicin.cz/
http://www.jzdpromotion.cz/