24.2.2012 – Smash The Disco

Vsetín – Bunkr Club
Zlínský kraj, okres Vsetín
Pátek 24. února od 21:30

Můžete těšit na další nálož drum and bassu v Bunkru. Ke slyšení bude především dubstep a dnb ve všech různých podobách. Kluci se stím nemazlí, tak rozhodně neváhejte a přijďte se na tu jízdu podívat!

Událost na: Facebook.com
Vstup: 40 kč

 
 

Tenktokrát na Smash the Disco přijala pozvání dvojka od Kroměříže, jmenovitě DJ Wii.t (Redrum) a DJ Czida (Kotel Brojler crew).

Dalším tahákem budou bezesporu The Jaykobs, projekt bubeníka Kobylky a DJe Jungling Jaye (který nám přesídlil do pepíkova:). Tentokrát to nebude o liquidu, ale hlavně o neuro a tvrdších věcech!

A aby těch temností nebylo málo, přijedou se na Moravy poprvé podívat zástupci tvrdší části severočeských Jungleradical Crew- DJ Wakku a DJ Penza. Můžete čekat darkstep, techstep, neuro a další vylomeniny.

Celou akci zahájí vsetínský masér K-Real, takže se ho nebojte přijít podpořit!

Line-up:
21:30-23:00 K-Real
23:00-00:30 W.IIT b2b CZIDA
00:30-02:00 The JAYKOBS
02:00-??:?? Wakku b2b Penza

BIO:
DJ Wiit – narodil se roku 1985 a jako návštěvník prvních párty kolem roku 98 se dostává z role posluchače k pozdějšímu hraní. V roce 2007 kupuje svoje první gramofony, začíná na sobě pracovat a o rok později si má možnost zahrát na první párty. Kromě DJingu se věnuje i organizování venkovních i klubových akcí v okolí Kroměříže. Nyní už definitivně přešel z vinylu na digital. Můžete od něj slyšet téměř všechny subžánry drumnbassu, breaky a dubstep. Od roku 2009 spolupracuje s Youngprimitive a v roce 2011 se stává členem brněnské Redrum crew.