23.5.2014 – Drumland 9 with QO

Valašské Klobouky – Music Club Kravín
Zlínský kraj, okres Zlín
Pátek 23. května od 21:00

Deváté pokračování DNB párty na kravíně (QO, Computerartist, Apoka). Prostor bude nazvučen externí zvukovou aparaturou o síle 8kW, posílený světelný park a projekce slibuje zážitek i pro oko návštěvníka.

Událost na: Facebook.com
Vstup: 80 kč

 
 

DJs:
✖ Qo ✖ 〈 Citrus | Trust In Music etc. 〉
www.facebook.com/qosobu

✖ Computerartist ✖ 〈 Disturbed | Forbidden Society etc. 〉
www.facebook.com/computerartistofficial

✖ Apoka 〈 HB crew 〉
✖ ForMad
✖ Matthiass

✔ PARTY NA VELKÉ STAGI KRAVÍNA!
✔ 8kW EXTERNÍ SOUNDSYSTEM
✔ POSÍLENÝ SVĚTELNÝ PARK
✔ PROJEKCE
✔ FOTOREPORT
✔ EPESNÍ DOMÁCÍ BURGERY
✔ ČEPOVANÉ PIVKO & AKČNÍ DRINKY NA LONG BARU

➨➨ Kravín Valašské Klobouky
➨➨ PÁTEK 23.5.2014
➨➨ ENTRY 80CZK
➨➨ PARTYTIME: 21:00 – 04:00

www.kravin.cz / www.facebook.com/mckravin / www.facebook.com/djmatthiass

QO se se zlomenými beaty dostal poprvé do kontaktu na přelomu let 2001 a 2002, kdy kupuje své první gramce a vinyly. U čistého hraní však nezůstal, postupně jej uchvátilo kouzlo vlastní produkce, a tak si kupuje první studiové vybavení. Má za sebou několik významných releasů na zahraničních labelech Trust In Music, Disturbed Records nebo Close 2 Death Recordings. Pochází z moravskoslezského kraje a postará se především o temnější stránku zlomených beatů, především neuro a techstep. Podrobnosti a čerstvé novinky hledejte na www.facebook.com/qosobu

Havířovský rodák, dj a producent, který o sobě dal výrazněji vědět v roce 2009 díky tracku Epistasis, si říká COMPUTERARTIST. Jeho produkci můžete znát z labelů Culture Assault, Deafmuted, Close 2 Death nebo Forbidden Society rec. V roce 2010 získává ocenění talent roku v Czech Drum and Bass Awards. V současné době se věnuje vlastní produkci a samozřejmě také hraní na předních českých dnb parties a festivalech. Více naleznete na www.facebook.com/computerartistofficial

APOKA – jméno tohoto valmezského dje a člena Hoofbeats crew netřeba představovat. Jeho neurofunk a mainstream již nejedenkrát rozhýbal klouby a svalstvo návštěvníků nejrůznějších dramců po celé ČR.
Dalším členem do party je FORMAD – mladý dj z valašska, nespokojí se pouze s plechovým zvukem lámaných beatů, miluje čerstvé tracky a mainstream.
Na party se také těšte na MATTHIASSe, jehož set se ponese v duchu breakz, ovšem nikdy nezůstane jen u nich – velmi rád přimíchává prvky reggae, trapu nebo electroswing a ghettofunk.

Vstup na tuto akci je příjemných 80 korun, v klubu se dá platit také €. K dispozici je šatna za 10Kč. Na baru si můžete dát čepované pivko, vybrat z široké nabídky alko i nealko drinků, a nebo zahnat „hlad“ výbornými domácími burgery.

Těšíme se na skvělou party s Vámi!