23.3.2012 – Klenba Stars – Michael C

Vsetín – MC Pod Klenbou
Zlínský kraj, okres Vsetín
Pátek 23. března od 20:00

V pátek 23. se odehraje největší párty tohoto roku, poprvé na Vsetíně vystoupí Král mezi českými DJi, Michael C, kterého charakterizuje jeho osobitý originální zvuk, směs trance, electra a techna.

Událost na: Facebook.com
Vstup: 40 kč

 
 

► DJ´S: / MICHAEL C / NESQUIK / ICEE / SMOKE / FARIO
► LASER, STROBO, když dojdete třeba v něčem bílem, doladíte párty ;)
► PIZZA Z PIZZERIE LÁZKY ZA 50% CENY
► V akci Absolut vodka 20 kč, Berentzen Visen 20 kč, Jameson s dárky 25 kč

Jako jediný český DJ se v minulosti dokázal propracovat mezi TOP 50 na THEDJLIST.COM, kde najdete ty nejvýznamnější světové jména.

Michael C – Představil se na na prvním vydání nejlepší tuzemské halové party Transmission, jako jediný český DJ vystoupil na Tiesto CEE Tour před 15 000 lidmi v T-Mobile Areně. Pravidelně vystupuje na festivalech, jako jsou legendární Pleasure Island, Mácháč, Creamfields, Summer of Love, Hradhouse, Sundance, Maddox Open Air, zahraniční Summer City, Summer Emotion, BeeFree, Okey Léto a spousty dalších.

Michael je i žádaný remixér a jeho tvorba získala podporu po celém světě. Od dubna 2010 boduje ve světových žebříčcích se svým singlem Exported, který do svých setů zařadili např. Guiseppe Ottaviani, M.I.K.E., Ernesto vs. Bastian, Jon O Bir, Ashley Wallbridge, San, RAM, Talla 2XLC a mnoho dalších.
Sekundovat mu bude neméně známí DJ NESQUIK – jeho rychlé prsty jsou již legendární, dokáže míchat songy s chirurgickou přesností a vyburcovat dav do maximální euforie.

Line up doplní DJ Icee – který přijede až z Skotska, na Vsetíně ho někteří znáte, na tuhle párty si pro vás připravil velice energický mix který vás položí do kolen.

A další na řadu přijdou residenti clubu SMOKE a FARIO.