20.10.2012 – Gentlemen’s Club

Slavičín – A Club
Zlínský kraj, okres Zlín
Sobota 20. října od 21:00

Pořádný živáček v rytmech ska a reggae – přijedou Gentleman´s club a předskočí jim vcelku místní nadějná partička Ganjahband Ivana Štráfka. O rozjezd i dojezd akcičky se postará dj DR.BOSTON

Událost na: Facebook.com
Vstup: 70 kč

 
 

GENTLEMEN’S CLUB
Počátky vzniku původně bezejmenně kapely sahají do léta roku 2003, kdy se na kolech cestou z Hranic do Černotína Prasátko a Čahoun během jízdy dohodli, že opustí ryze alternativní spolek Laila a pustí se do vlastního projektu. Oba o dchováni nestárnoucími hity Michala Davida a Hanky Zagorové, chtěli hrát muziku dostatečně veselou a bezstarostnou na kterou by se dalo bez problému tančit i bez požití většího množství alkoholu. Oslovili proto starého (ale stále ještě vnímajícího) kamaráda – kytaristu Jirku Poledňáka. Ten jim řekl pouze tři slova: „Disko is dead.“ a vzápětí také navrhl podobný, avšak několikanásobně lepší styl reggae.

Jak šel čas
Do kapely přibyly klávesy a nemálo dechů. S rozšíiřující se sestavou se nové skladby jen hrnuly, ubývalo kiksů a zvuk se stával více energickým a stále méně připomínajícím reggae. Následovaly koncerty, koncerty a koncerty, dva demáče a v roce 2010 vytoužené CD V jistých nejistotách.

Real wedding and funeral ska orkestra!
V současné sedmičlenné sestavě je kapela připravena objíždět svatby, pohřby, křtiny a všechna místa, kde se objeví jen sebemenší příležitost vystoupit.