17.2.2012 – Pepino Happy Valentine

Slavičín – A Club
Zlínský kraj, okres Zlín
17. února od 21:00

Valentýna slaví každý po svém, někdo v posteli, někdo v restauraci a jiný třeba na procházce, my pro tebe ale máme možnost, jak si užít valentýna se svou polovičkou na párty!

Událost na: Facebook.com
Vstup: 50 kč

 
 

Do Slavičína přijde Pepino Happy Valentine Party, která má vždy úspěch všude a u všech. Ostatně není se ani čemu divit, program je opravdu nabušený.

Od společnosti Pepino budeme mít nachystáno spousty dárků, dárkových balíčků, kondomů, lubrikačních gelů a dalších věcí, které se k oslavě Valentýna hodí, jak hrnec na víte co :o).

Navíc o vše budeme soutěžit při soutěžích pro páry, takže svou lásku můžete ještě prohloubit, například při striptýzu, kdy nesmíte navzájem dotknout rukou a další chuťovečky. Samozřejmě i „single“ si přijdou na své :o)!

Za mixážním pultem se vystřídají hned tři DJs, které ve Zlínském kraji není potřeba představovat. Ondra Zehnal z rádia Kiss Publikum, který naservíruje nejžhavější hitovky, které právě vládnou tanečním parketům a radiovým hitparádám. Parťák DJ LowMoney z backstage agency, který patří mezi top CZ a SK urban DJs pak doplní večer skvělou party muzikou urban stylů. Tuto dvojku doplní mladý talent DJ Čudla.

Večerem Vás provede moderátor Sexy show Ondřel Zehnal.

Ještě jednou to shrneme, Pepino Happy Valentine Party, to je porce zábavy nejen pro zadané, ale pro úplně všechny. Soutěže pro páry i jednotlivce o hodnotné dárky od společnosti Pepino a porce kvalitní muziky, která z Vás vyždímá vše !

Tak neseď doma, nechoď do restaurace, to je ohrané, letos se Valentýn slaví na PEPINO HAPPY Valentine party !