17.2.2012 – Kiss Road Show

Vsetín – L.A. Club
Zlínský kraj, okres Vsetín
17. února od 21:00

Rádio Kiss Publikum už může zůstat venku celou noc, slaví totiž 18té narozeniny! Všechny zve na mega párty plnou luxusních cen, luxusní muziky a třeba taky limuzíny plné šampaňského!

Událost na: Facebook.com
Vstup: ?

 
 

Welcome drinky, soutěž o foťák. Narozeninová party rádia Kiss Publikum. Je to tak, Kiss Publikum slaví a ty můžeš být u toho. Do L.A. Clubu přijede Kissdžíp s muzikou na střeše, limuzína která tě bude vozit po Vsetíně, známý zlínský moderátor a DJ Ondra Albrecht s hostem Petrem Kopčilem taktéž z Kiss Publikum a spoustu cen.

Nakrojíme slavnostní dort, těš se taky na hostesky u vstupu, které budeou čekat na konci červeného koberce který před klubem roztáhneme, z jejich rukou pak dostaneš gratis welcome drink.

Soutěžíme celý večer o projížďky luxusní limuzínou, pro tebe a 4 další kamarády, užijete si jízdu jak v Hollywoodu s osobním řidičem ! Navíc budeme rozdávat poukázky do fitka, na wellnes, dámy ocení kupóny na kosmetiku a do kadeřnického salonu, pánové pak na paintball. Hlavní cenou večera bude nadupaný digitální foťák.

Celý večer zpestří taky tanečnice u tyče – Poll Dance, které předvedou věci které zatím znáte jen z youtube !Takže shrneme si to : Kiss Publikum slaví narozeniny, DJ Ondra Albrecht a Petr Kopčil, sexy hostesky s Welcome drinkem, projížďky po Vsetíně limuzínou, narozeninový obří dort ! luxusní ceny celý večer, Go Go tanečnice a vystoupení slečen na tyči – Poll dance !

To jsou naše 18.té narozeniny ! tak se stav slavit s náma, jedeme až do rána…