12.5.2012 – Musica Electronica Vol.14

Slavičín – A Club
Zlínský kraj, okres Zlín
Sobota 12. května od 21:00

Událost na: Facebook.com
Vstup: 50 kč

 
Na sobotu vychází další pokračování nejúspěšnější a nejdéle trvající klubovky agentury JZD promotion, tentokrát v oblíbeném A clubu ve Slavičíně. Už dávno není pravidlem, že tato noc je jen o okrajových žánrech taneční muziky, ale otvíra se všem možným stylům.

Tentokrát bude převládat tech-house. Jako hlavní headliner vystoupí slovenský Drahosh, všestranný umělec, dj, producent, promotér, šéfredaktor časopisu o taneční hudbě – Wave. Drahoslav Hanzel zahájil svou profesí jako DJ a producent v roce 2002. V současnosti si troufám tvrdit, že je nejúspěšnější tech-housový DJ a producent na Slovensku. Jeho tracky a remixy můžete pravidelně zahlednout hlavně na beatportu, kde je pravidelným přispěvatelem. Mezi jeho najúspěšnější tracky patří určitě remix pro mad´arského producenta Corvina Daleka a jeho legendarní track young people. Velmi dobrý support zaznamenala i jeho spolupráce ze slovenskou dvojicí Peet & Breeth ze které vznikl track Dead can Dance.

Dalším tech-houseovým djem na této party bude, zástupce zlínského Djlabu, promotér, producent a DJ v jedné osobě – Houba. Z nedalekého Uherského Brodu dorazí DJ Elacro, který celou party nakopne electro-progressive-houseovým rytmem. Domácí barvy hají mladý a nadějný producent a DJ – John Massive ve svém tech-progressive-trance setem. Za JZD promotion vystoupí DJ Martini. Slavičínský VJ KMR dotvoří tu správnou atmosféru akce, co se vizualizace týče.